fbpx

Gastrobārs “Klaips” – labākais no pasaules un Latvijas modernās virtuves

Klaips-restorana-terase-adazi

Gastrobārs “Klaips” – labākais no pasaules un Latvijas modernās virtuves

Vasaras sākumā durvis vēris izcilā “Restorāna Bibliotēka No1” jaunākais brālis, kas atvērts Ādažos. “Klaipa” ēdienkartē atradīsiet pasaules “street food” un Latvijas modernās virtuves izcilākos ēdienus, kā arī atspirdzinošus alkaholiskos un bezalkoholiskos dzērienus.  “Klaips” ir lieliska vieta gan ikdienas maltītēm, gan privātām un korporatīvām svinībām. 

 

Gastrobārs “Klaips” Ādažu iedzīvotājiem durvis vēris 2019. gada vasarā, piedāvājot ādažniekiem baudīt labāko no  pasaules “street food” un Latvijas modernās virtuves – gan izcilus gaļas un zivju, gan veģetāros ēdienus, piemēram, ramen un tom yum zupas, svaigu pokiju un mocarellas salātus, tako, liellopu gaļas burgeri, kā arī lēni gatavotas ribiņas. Jaunā koncepta ēdienkarti radījis “Bibliotēka No1” šefpavārs Kaspars Barsukovs.

 

Ieturot maltīti “Klaipā” iespējams ne vien baudīt garšīgu un kvalitatīvu ēdienu un lielisku apkalpošanu, bet arī modernu un košu interjeru.

 

Mūsu komandas pārliecība ir, ka arī citās Latvijas pilsētās cilvēki ir pelnījuši daudzveidīgu, svaigu un kvalitatīvu ēdienu par atbilstošu cenu. Tāpēc esam radījuši jaunu zīmolu – gastrobārs “Klaips” Ādažos, kas demokrātiskā, bet ļoti stilīgā veidā turpina Bibliotēka No1 filozofiju par labāku dzīvi katru dienu”.

 

Līdztekus iespējai baudīt gardu maltīti, spirdzinošus dzērienus un patīkamu atmosfēru, restorāns piedāvā dažādus tematiskos pasākumus. Piemēram, “Klaipā” tiek organizētas vīna degustācijas, šefpavāra gatavotas vairāku kārtu “street food” vakariņas, kā arī izklaidējoši pasākumi, piemēram, dažādas viktorīnas, “bingo” vakari, kā arī tematiskie pasākumi jaunajām māmiņām.

 

Sākot ar 2019. gada decembri, “Klaips” nodrošina arī ēdiena piegādi uz mājām Ādažu apkārtnes teritorijā. Ediena piegāde tiek veikta Ādažos, Podniekos, Alderos, Stapriņos, Eimuros, Kadagā, kā arī Carnikavā, Birzniekos, Laveros, Sautiņos, Mežgarciemā, Garciemā, Ataros, Kalngalē, Garupē, Gaujā, Siguļos, Upmalās, Āņos, Baltezerā, Garkalnē, Priedkalnē, Berģos, Bukultos, Medniekos un Langstiņos. Plašāka informācija par ēdiena piegādi uz mājām vai biroju pieejama šeit.